Haberler:

Şarkılarınızı SOUNDHORUS ile tüm dijital müzik platformlarına dağıtabilirsiniz.

SOUNDHORUS şarkılarınızı iTunes, Spotify, Fizy vb. 200 e yakın dijital müzik platformu ve Youtube’a dağıtır, gelirlerinizi toplar ve aylık olarak size öder. Size yeni şarkılar üretmek için daha çok zaman kalır.

Şarkılarınızın haklarını SOUNDHORUS ile koruma altına alarak dijital müzik platformları ve YouTube üzerindeki tüm gelirlerinizi tek adreste toplayabilir, gelirlerinizi aylık olarak SOUNDHORUS üzerinden tahsil edebilirsiniz.

SOUNDHORUS müziğinizi iTunes, Spotify, Apple Muzik, YouTube, Shazam, Vevo, Amazon, Google Play Music, Muud, Tidal, Napster, Fizy, Deezer, Simfy Africa, Medianet, 7Digital, Slacker Radio gibi dünya çapında pek çok dijital müzik platformunda yayınlar, gelirlerinizi toplayarak size ulaştırır.

Şarkılarınızı SOUNDHORUS ile tüm dijital müzik platformlarına dağıtın, müziğinizden para kazanın.

SOUNDHORUS bağımsız müzik platformu... Şarkılarınızı SOUNDHORUS ile tüm dijital müzik platformlarına dağıtın, müziğinizden para kazanın.

Siz de müziğinizi dijital müzik platformları üzerinden dünyaya dinletmek ve müziğinizden para kazanmak istiyorsanız hemen üye olun...

SOUNDHORUS, şarkılarınızı dijital müzik platformları ve YouTube'a dağıtır, gelirlerinizi toplayarak direkt olarak size öder. Bu sayede hiç bir yapımcı ve müzik şirketine ihtiyaç duymadan şarkılarınızı dünyaya dinletebilir, gelirlerinizi kendiniz tahsil edebilirsiniz.

Müzik & Yapay Zeka

Birinci nesil Yapay Zeka uygulamalarının çok başarılı olduğu söylenemez ama yeni geliştirilenler hemen her sektörde kullanılmaya başladı. Son olarak TikTok’un da bu alanda çalıştığına dair haberler var.

Müzik & Yapay Zeka

Birinci nesil Yapay Zeka uygulamalarının çok başarılı olduğu söylenemez ama yeni geliştirilenler hemen her sektörde kullanılmaya başladı. Son olarak TikTok’un da bu alanda çalıştığına dair haberler var.

Aslında çalışma doğrudan TikTok tarafından değil ana firması ByteDance tarafından sürdürülüyor. ByteDance farklı ülkelerde verdiği ilanlarla bu alanda çalışacak isimler aradığını duyurdu. Bytedance bu alandaki çalışmalarıyla Singapur kökenli BandLab’e rakip hale gelecek. Bandlab SongStarter isimli bir üretken yapay zekanın sahibi.

ByteDance bu alanda çalışmaya yeni başlamış değil. Geçtiğimiz sene makine öğrenmesi temelli Mawf isimli uygulamasını başlatmıştı.

Etkilenecek şirketler arasında ABD kökenli Splice’ da var. Splice CoSo isimli YZ ile tanınıyor.

Bytedance başarılı olursa müzik sektörü ve TikTok arasındaki ilişkilerin nasıl gelişeceği de bir başka soru. Tüm dünyada yaygın olan platformun müzik keşfetmek ve içeriklerde kullanmak açısından önemli bir mecra olduğu ortadayken YZ ürünleriyle dolmasını ilişkileri nasıl etkileyeceği şimdiden öngörmesi zor bir soru.

Kaynak: Müzik Analiz

SOUNDHORUS
Yönetici

Yardım