Haberler:

Soundhorus, bağımsız müzik platformu...

Türkçe sözlü pop müziğin sevilen ismi Bora Duran'ın "Döndüm" adlı yeni single çalışması tüm dijital müzik platformları ve güncellenen YouTube kanalında yayında...

Anadolu Rock ve Yeşilçam film müziklerinin efsane ismi Cahit Berkay'ın Büyük Gözaltı ve Yücel’in Çiçekleri albümleri tüm dijital müzik platformları ve YouTube'da yayında...

Soundhorus dijital dağıtım ağı güncellenerek yayına girdi.

BaBa ZuLa grubu Kariyerinin 25. Yılını 'HAYVAN GİBİ' Albümüyle Kutluyor.

Feridun Düzağaç'ın "İsimsiz Orkestra" eşliğinde seslendirdiği şarkılarından oluşan "Sakin" albümü yayımlandı.

Anadolu Rock Müziğin yaşayan en önemli gruplarından Moğollar'ın tüm dijital hakları Soundhorus tarafından korunmaktadır.

Soundhorus, bağımsız müzik platformu...

Nft Art / Enter projesi ile Müzikte Devrim Başlıyor. Haziran ayında açılacak olan platformda sanatçılar eserlerini NFT haline getirip, bağımsız olarak gelir elde edebilecek.

Akustika Sahne YouTube içerik stüdyosu İstanbul Akatlar'daki merkezimizde açıldı.

Youtube

Youtube kanalı mı açmak istiyorsunuz?
Youtube’da ilgi çekeceğini düşündüğünüz içerikleriniz mi var?
Yaptığınız müzikleri Youtube üzerinden paylaşmak mı istiyorsunuz?

Youtube

SOUNDHORUS Youtube kanalınızı kurar, marka hesabınızı oluşturarak kanalınızın tüm optimizasyon işlemlerini tamamlar, video ve müziklerinizle ilgili content tanımlamalarını yaptıktan sonra sizin adınıza gelirlerinizi toplayarak aylık periyodlar halinde banka hesabınıza yatırır.

Ayrıca Youtube video çekim stüdyomuzu kiralayarak kamera, ışık, sahne, ses sistemi gibi her türlü ekipman desteği ile dekorlu veya greenbox çekimlerinizi yapabilirsiniz. Çekimlerini kendi yaptığınız içerikler varsa kurgu ve montajlarını montaj stüdyomuzda tamamlayabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için lütfen "İLETİŞİM FORMUNU" doldurun. En kısa sürede sizi arayalım.

İletişim Formu

Yardım