Haberler:

Şarkılarınızı SOUNDHORUS ile tüm dijital müzik platformlarına dağıtabilirsiniz.

SOUNDHORUS şarkılarınızı iTunes, Spotify, Fizy vb. 200 e yakın dijital müzik platformu ve Youtube’a dağıtır, gelirlerinizi toplar ve aylık olarak size öder. Size yeni şarkılar üretmek için daha çok zaman kalır.

Şarkılarınızın haklarını SOUNDHORUS ile koruma altına alarak dijital müzik platformları ve YouTube üzerindeki tüm gelirlerinizi tek adreste toplayabilir, gelirlerinizi aylık olarak SOUNDHORUS üzerinden tahsil edebilirsiniz.

SOUNDHORUS müziğinizi iTunes, Spotify, Apple Muzik, YouTube, Shazam, Vevo, Amazon, Google Play Music, Muud, Tidal, Napster, Fizy, Deezer, Simfy Africa, Medianet, 7Digital, Slacker Radio gibi dünya çapında pek çok dijital müzik platformunda yayınlar, gelirlerinizi toplayarak size ulaştırır.

Şarkılarınızı SOUNDHORUS ile tüm dijital müzik platformlarına dağıtın, müziğinizden para kazanın.

SOUNDHORUS bağımsız müzik platformu... Şarkılarınızı SOUNDHORUS ile tüm dijital müzik platformlarına dağıtın, müziğinizden para kazanın.

Siz de müziğinizi dijital müzik platformları üzerinden dünyaya dinletmek ve müziğinizden para kazanmak istiyorsanız hemen üye olun...

SOUNDHORUS, şarkılarınızı dijital müzik platformları ve YouTube'a dağıtır, gelirlerinizi toplayarak direkt olarak size öder. Bu sayede hiç bir yapımcı ve müzik şirketine ihtiyaç duymadan şarkılarınızı dünyaya dinletebilir, gelirlerinizi kendiniz tahsil edebilirsiniz.

Spotify'dan Rekor

Spotify Şarkı Yükleme Sayıları Çıldırdı

Spotify'dan Rekor

Spotify son 18 ayda şarkı yükleme sayısının %66 artarak günlük 100.000 şarkıya ulaştığını söyledi.

Yani günümüzde yayın platformlarına her gün 100.000 civarında yeni parça yükleniyor. Bu tabii aklın kolay alamayacağı, şaşırtıcı bir sayı.

Ilk bakışta bu güzel bir gelişme ama bu durum bazı zorlukları da beraberinde getiriyor; müziğinizi aynı anda gerçekleşen diğer 99.999 yüklemeden ayırabilmenin karmaşıklığı inanılmaz derecede zor.

Bu sadece müziklerini duyurmak için sayısız başka sanatçıyla rekabet etmek zorunda kalan sanatçıları, plak şirketlerini ve söz yazarlarını kapsamıyor. Aynı zamanda hizmetlerin kendilerini de içeriyor: müzik platformları, insanların aynı şarkıları tekrar tekrar çalmaktan sıkılmamalarını sağlamak için yeni yöntemler bulmaya uğraşıyorlar.

Yeni dünya, herkes için daha çok çalışma, daha iyi pazarlama, daha fazla rekabet gerektirecek gibi.

Kaynak: Eğlence Fabrikası

SOUNDHORUS
Yönetici

Yaratıcılık denince ilk akla gelenlerden biridir reklam sektörü. Yine de bünyesinde bol bol klişe barındırır: Renksiz mutfaktaki kadın dağ gibi bulaşıkla didişirken renkli mutfaktaki kadının gülümseyerek işi bitirmesi...

Yardım