Haberler:

Şarkılarınızı SOUNDHORUS ile tüm dijital müzik platformlarına dağıtabilirsiniz.

SOUNDHORUS şarkılarınızı iTunes, Spotify, Fizy vb. 200 e yakın dijital müzik platformu ve Youtube’a dağıtır, gelirlerinizi toplar ve aylık olarak size öder. Size yeni şarkılar üretmek için daha çok zaman kalır.

Şarkılarınızın haklarını SOUNDHORUS ile koruma altına alarak dijital müzik platformları ve YouTube üzerindeki tüm gelirlerinizi tek adreste toplayabilir, gelirlerinizi aylık olarak SOUNDHORUS üzerinden tahsil edebilirsiniz.

SOUNDHORUS müziğinizi iTunes, Spotify, Apple Muzik, YouTube, Shazam, Vevo, Amazon, Google Play Music, Muud, Tidal, Napster, Fizy, Deezer, Simfy Africa, Medianet, 7Digital, Slacker Radio gibi dünya çapında pek çok dijital müzik platformunda yayınlar, gelirlerinizi toplayarak size ulaştırır.

Şarkılarınızı SOUNDHORUS ile tüm dijital müzik platformlarına dağıtın, müziğinizden para kazanın.

SOUNDHORUS bağımsız müzik platformu... Şarkılarınızı SOUNDHORUS ile tüm dijital müzik platformlarına dağıtın, müziğinizden para kazanın.

Siz de müziğinizi dijital müzik platformları üzerinden dünyaya dinletmek ve müziğinizden para kazanmak istiyorsanız hemen üye olun...

SOUNDHORUS, şarkılarınızı dijital müzik platformları ve YouTube'a dağıtır, gelirlerinizi toplayarak direkt olarak size öder. Bu sayede hiç bir yapımcı ve müzik şirketine ihtiyaç duymadan şarkılarınızı dünyaya dinletebilir, gelirlerinizi kendiniz tahsil edebilirsiniz.

2024 İlk Anlaşma Haberi

2024’ün ilk anlaşma haberi geldi. Universal Music Group, Tencent Music Entertainment (TME) ile çok yıllı yeni bir lisans anlaşmasını onayladı.

2024 İlk Anlaşma Haberi

2024’ün ilk anlaşma haberi geldi. Universal Music Group, Tencent Music Entertainment (TME) ile çok yıllı yeni bir lisans anlaşmasını onayladı.

Sözleşme kapsamında TME bünyesinde bulunanan QQ Music, Kugou Music, Kuwo Music ve WeSing hizmetleri UMG müzik kataloğunu kullanabilecek. Kapsamlı ortaklık, Dolby Atmos ve yüksek çözünürlüklü (HD) formatlarda müzik streamingini de içeriyor.

Eylül 2023 sonu itibarıyla şirketin çevrimiçi müzik hizmetlerinde ücretli kullanıcı sayısı 103 milyondu.

Tencent Holdings’e ait olan TME’de Universal Music Group’un da % 19,92 hissesi bulunuyor.

IFPI verilerine göre Çin, 2022’de dünyanın en iyi 5 kayıtlı müzik pazarına girmiş, 2021’de 5. sırada olan Fransa’nın yerine geçmişti. IFPI, Çin’de kayıtlı müzik gelirlerinin 2023 yılında % 28,4 artışla 1,2 milyar dolara ulaştığını rapor etmişti.

Kaynak: Müzik Analiz

SOUNDHORUS
Yönetici

Yaratıcılık denince ilk akla gelenlerden biridir reklam sektörü. Yine de bünyesinde bol bol klişe barındırır: Renksiz mutfaktaki kadın dağ gibi bulaşıkla didişirken renkli mutfaktaki kadının gülümseyerek işi bitirmesi...

Yardım