Haberler:

Şarkılarınızı SOUNDHORUS ile tüm dijital müzik platformlarına dağıtabilirsiniz.

SOUNDHORUS şarkılarınızı iTunes, Spotify, Fizy vb. 200 e yakın dijital müzik platformu ve Youtube’a dağıtır, gelirlerinizi toplar ve aylık olarak size öder. Size yeni şarkılar üretmek için daha çok zaman kalır.

Şarkılarınızın haklarını SOUNDHORUS ile koruma altına alarak dijital müzik platformları ve YouTube üzerindeki tüm gelirlerinizi tek adreste toplayabilir, gelirlerinizi aylık olarak SOUNDHORUS üzerinden tahsil edebilirsiniz.

SOUNDHORUS müziğinizi iTunes, Spotify, Apple Muzik, YouTube, Shazam, Vevo, Amazon, Google Play Music, Muud, Tidal, Napster, Fizy, Deezer, Simfy Africa, Medianet, 7Digital, Slacker Radio gibi dünya çapında pek çok dijital müzik platformunda yayınlar, gelirlerinizi toplayarak size ulaştırır.

Şarkılarınızı SOUNDHORUS ile tüm dijital müzik platformlarına dağıtın, müziğinizden para kazanın.

SOUNDHORUS bağımsız müzik platformu... Şarkılarınızı SOUNDHORUS ile tüm dijital müzik platformlarına dağıtın, müziğinizden para kazanın.

Siz de müziğinizi dijital müzik platformları üzerinden dünyaya dinletmek ve müziğinizden para kazanmak istiyorsanız hemen üye olun...

SOUNDHORUS, şarkılarınızı dijital müzik platformları ve YouTube'a dağıtır, gelirlerinizi toplayarak direkt olarak size öder. Bu sayede hiç bir yapımcı ve müzik şirketine ihtiyaç duymadan şarkılarınızı dünyaya dinletebilir, gelirlerinizi kendiniz tahsil edebilirsiniz.

Popüler Kursları Keşfet

Merhaba müzik tutkunları! Partnerimiz Musichool, profesyonel müzik eğitmenleri ile birlikte, farklı enstrümanlardan prodüksiyona kadar geniş bir yelpazede müzik eğitim imkanı sunuyor.

Popüler Kursları Keşfet

Musichool - Müzik Tutkunları İçin Eğitimler

Merhaba müzik tutkunları! Partnerimiz Musichool, profesyonel müzik eğitmenleri ile birlikte, farklı enstrümanlardan prodüksiyona kadar geniş bir yelpazede müzik eğitim imkanı sunuyor.

Neden Musichool’u Tercih Etmelisiniz?

Uzman Eğitmenler: Alanında uzman müzik eğitmenleri tarafından verilen interaktif derslerle müziğinizi ileri seviyeye taşıyın.

Sana Özel Kurslar: Ableton Live, Pro Tools, ses miksajı, müzik teori, piyano, vokal ve daha fazlası! İlgi alanınıza uygun bir kurs seçin.

Esnek Öğrenme: Yoğun programınıza uygun olarak ders saatlerini siz belirleyin.

Musichool ile müziği öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Hayalini kurduğunuz enstrümanı çalmak veya kendi prodüksiyonlarınız için adım atın.
Sizi de Musichool’a bekliyoruz!

Detaylı bilgi için kurslar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Popüler kursları keşfetmek için lütfen burayı tıklayın...

SOUNDHORUS
Yönetici

Yaratıcılık denince ilk akla gelenlerden biridir reklam sektörü. Yine de bünyesinde bol bol klişe barındırır: Renksiz mutfaktaki kadın dağ gibi bulaşıkla didişirken renkli mutfaktaki kadının gülümseyerek işi bitirmesi...

Yardım