Haberler:

Şarkılarınızı SOUNDHORUS ile tüm dijital müzik platformlarına dağıtabilirsiniz.

SOUNDHORUS şarkılarınızı iTunes, Spotify, Fizy vb. 200 e yakın dijital müzik platformu ve Youtube’a dağıtır, gelirlerinizi toplar ve aylık olarak size öder. Size yeni şarkılar üretmek için daha çok zaman kalır.

Şarkılarınızın haklarını SOUNDHORUS ile koruma altına alarak dijital müzik platformları ve YouTube üzerindeki tüm gelirlerinizi tek adreste toplayabilir, gelirlerinizi aylık olarak SOUNDHORUS üzerinden tahsil edebilirsiniz.

SOUNDHORUS müziğinizi iTunes, Spotify, Apple Muzik, YouTube, Shazam, Vevo, Amazon, Google Play Music, Muud, Tidal, Napster, Fizy, Deezer, Simfy Africa, Medianet, 7Digital, Slacker Radio gibi dünya çapında pek çok dijital müzik platformunda yayınlar, gelirlerinizi toplayarak size ulaştırır.

Şarkılarınızı SOUNDHORUS ile tüm dijital müzik platformlarına dağıtın, müziğinizden para kazanın.

SOUNDHORUS bağımsız müzik platformu... Şarkılarınızı SOUNDHORUS ile tüm dijital müzik platformlarına dağıtın, müziğinizden para kazanın.

Siz de müziğinizi dijital müzik platformları üzerinden dünyaya dinletmek ve müziğinizden para kazanmak istiyorsanız hemen üye olun...

SOUNDHORUS, şarkılarınızı dijital müzik platformları ve YouTube'a dağıtır, gelirlerinizi toplayarak direkt olarak size öder. Bu sayede hiç bir yapımcı ve müzik şirketine ihtiyaç duymadan şarkılarınızı dünyaya dinletebilir, gelirlerinizi kendiniz tahsil edebilirsiniz.

Grammy 2024

Recording Academy, Grammy 2024 törenin sanatçılarının Billie Eilish, Dua Lipa ve Olivia Rodrigo olduğunu duyurdu.

Grammy 2024

Recording Academy, Grammy 2024 törenin sanatçılarının Billie Eilish, Dua Lipa ve Olivia Rodrigo olduğunu duyurdu.

Yedi kez Grammy kazanan Billie Eilish, bu yıl Yılın Kaydı, Yılın Şarkısı, En İyi Pop Solo Performansı, Görsel Medya için Yazılan En İyi Şarkı, Barbie filminin film müziklerinden En İyi Müzik Videosu (“What Was I Made For), En İyi Pop İkili/Grup Performansı (Labirnth ile “Never Felt So Alone”) adaylıkları da dahil olmak üzere altı Grammy Ödülüne aday oldu.

Üç kez Grammy kazanan Dua Lipa şu anda Yılın Şarkısı ve Barbie film müziğinden Görsel Medya için Yazılan En İyi Şarkı (“Dance The Night”) dahil olmak üzere iki Grammy Ödülü’ne aday gösterildi.

Üç kez Grammy kazanan Olivia Rodrigo, bu yıl aralarında Yılın Albümü (GUTS), Yılın Kaydı (“vampire”), Yılın Şarkısı (“vampire”) , En İyi Solo Pop Performansı (“vampire”), En İyi Rock Şarkısı (“ballad of a homeschooled girl”) ve En İyi Pop Vokal Albümü (GUTS) olmak üzere altı Grammy Ödülüne aday gösterildi.

Barbie film müziği toplamda 11 adaylık elde etti; bunlardan biri Ryan Gosling ve onun “I’m Just Ken” yorumuydu. Diğer Barbie adaylıkları arasında Nicki Minaj’ın “Barbie World” şarkısıyla En İyi Rap Şarkısı ve Aqua ile En İyi Derleme Film Müziği ve Görsel Medya için En İyi Film Müziği içeren Ice Spice yer alıyor.

Ödül törenine Trevor Noah ev sahipliği yapacak.

Kaynak: Müzik Analiz

SOUNDHORUS
Yönetici

Yaratıcılık denince ilk akla gelenlerden biridir reklam sektörü. Yine de bünyesinde bol bol klişe barındırır: Renksiz mutfaktaki kadın dağ gibi bulaşıkla didişirken renkli mutfaktaki kadının gülümseyerek işi bitirmesi...

Yardım