Haberler:

SOUNDHORUS dijital dağıtım paneli güncellenerek yayına girdi...

Cahit Berkay’dan İki Yeni Albüm

Feridun Düzağaç Soundhorus’da!

Ali Haydar Timisi’den Yeni Albüm

Akustika Sahne Açıldı

BaBa ZuLa Kariyerinin 25.Yılını 'HAYVAN GİBİ' Albümüyle Kutluyor!

YouTube'dan Para Kazanma

Reklam Müziği Klişeleri

Dijital Müzik Dağıtımı

Müzikte Para Kazanma Etiği

Prodüksiyon

Prodüksiyon, her biri kendi alanında uzman aranjör, besteci ve yönetmenlerimiz albümünüzün tüm altyapı çalışmaları ve stüdyo kayıtlarını tamamlasın, siz sadece stüdyoya girip şarkılarınızı seslendirin.

Prodüksiyon

Albüm mü yapmak istiyorsunuz?
Besteleriniz mi var?
Müzik sizin için bir yaşam biçimi mi?
Siz projenizi oluşturun, biz diğer tüm ayrıntıları sizin yerinize halledelim. Aranjör, müzik yönetmeni, stüdyo, enstrumantalist, tonmaister vs. vs. bu işlerin hepsini bize bırakın!

Her biri kendi alanında uzman aranjör, besteci ve yönetmenlerimiz albümünüzün tüm altyapı çalışmaları ve stüdyo kayıtlarını tamamlasın, siz sadece stüdyoya girip şarkılarınızı seslendirin. Müzik sektörünün en başarılı müzisyenleri tarafından çalınarak kaydedildikten sonra miks, mastering ve MFIT işlemleri tamamlanan şarkılarınızı kliplendirerek yapım hakları size ait olmak üzere tüm dijital müzik platformları ve YouTube’da yayınlayalım. Kazandığınız gelirleri toplayıp aylık periyodlar halinde banka hesabınıza aktaralım.

İstanbul’da faaliyette olan prodüksiyon hizmetimiz için lütfen aşağıdaki iletişim formunu doldurup bize gönderin. En kısa sürede sizi arayalım.

İletişim Formu

Yardım