Haberler:

Soundhorus, bağımsız müzik platformu...

Türkçe sözlü pop müziğin sevilen ismi Bora Duran'ın "Döndüm" adlı yeni single çalışması tüm dijital müzik platformları ve güncellenen YouTube kanalında yayında...

Anadolu Rock ve Yeşilçam film müziklerinin efsane ismi Cahit Berkay'ın Büyük Gözaltı ve Yücel’in Çiçekleri albümleri tüm dijital müzik platformları ve YouTube'da yayında...

Soundhorus dijital dağıtım ağı güncellenerek yayına girdi.

BaBa ZuLa grubu Kariyerinin 25. Yılını 'HAYVAN GİBİ' Albümüyle Kutluyor.

Feridun Düzağaç'ın "İsimsiz Orkestra" eşliğinde seslendirdiği şarkılarından oluşan "Sakin" albümü yayımlandı.

Anadolu Rock Müziğin yaşayan en önemli gruplarından Moğollar'ın tüm dijital hakları Soundhorus tarafından korunmaktadır.

Soundhorus, bağımsız müzik platformu...

Nft Art / Enter projesi ile Müzikte Devrim Başlıyor. Haziran ayında açılacak olan platformda sanatçılar eserlerini NFT haline getirip, bağımsız olarak gelir elde edebilecek.

Akustika Sahne YouTube içerik stüdyosu İstanbul Akatlar'daki merkezimizde açıldı.

Prodüksiyon

Prodüksiyon, her biri kendi alanında uzman aranjör, besteci ve yönetmenlerimiz albümünüzün tüm altyapı çalışmaları ve stüdyo kayıtlarını tamamlasın, siz sadece stüdyoya girip şarkılarınızı seslendirin.

Prodüksiyon

Albüm mü yapmak istiyorsunuz?
Besteleriniz mi var?
Müzik sizin için bir yaşam biçimi mi?
Siz projenizi oluşturun, biz diğer tüm ayrıntıları sizin yerinize halledelim. Aranjör, müzik yönetmeni, stüdyo, enstrumantalist, tonmaister vs. vs. bu işlerin hepsini bize bırakın!

Her biri kendi alanında uzman aranjör, besteci ve yönetmenlerimiz albümünüzün tüm altyapı çalışmaları ve stüdyo kayıtlarını tamamlasın, siz sadece stüdyoya girip şarkılarınızı seslendirin. Müzik sektörünün en başarılı müzisyenleri tarafından çalınarak kaydedildikten sonra miks, mastering ve MFIT işlemleri tamamlanan şarkılarınızı kliplendirerek yapım hakları size ait olmak üzere tüm dijital müzik platformları ve YouTube’da yayınlayalım. Kazandığınız gelirleri toplayıp aylık periyodlar halinde banka hesabınıza aktaralım.

İstanbul’da faaliyette olan prodüksiyon hizmetimiz için lütfen aşağıdaki iletişim formunu doldurup bize gönderin. En kısa sürede sizi arayalım.

İletişim Formu

Yardım