Haberler:

Şarkılarınızı SOUNDHORUS ile tüm dijital müzik platformlarına dağıtabilirsiniz.

SOUNDHORUS şarkılarınızı iTunes, Spotify, Fizy vb. 200 e yakın dijital müzik platformu ve Youtube’a dağıtır, gelirlerinizi toplar ve aylık olarak size öder. Size yeni şarkılar üretmek için daha çok zaman kalır.

Şarkılarınızın haklarını SOUNDHORUS ile koruma altına alarak dijital müzik platformları ve YouTube üzerindeki tüm gelirlerinizi tek adreste toplayabilir, gelirlerinizi aylık olarak SOUNDHORUS üzerinden tahsil edebilirsiniz.

SOUNDHORUS müziğinizi iTunes, Spotify, Apple Muzik, YouTube, Shazam, Vevo, Amazon, Google Play Music, Muud, Tidal, Napster, Fizy, Deezer, Simfy Africa, Medianet, 7Digital, Slacker Radio gibi dünya çapında pek çok dijital müzik platformunda yayınlar, gelirlerinizi toplayarak size ulaştırır.

Şarkılarınızı SOUNDHORUS ile tüm dijital müzik platformlarına dağıtın, müziğinizden para kazanın.

SOUNDHORUS bağımsız müzik platformu... Şarkılarınızı SOUNDHORUS ile tüm dijital müzik platformlarına dağıtın, müziğinizden para kazanın.

Siz de müziğinizi dijital müzik platformları üzerinden dünyaya dinletmek ve müziğinizden para kazanmak istiyorsanız hemen üye olun...

SOUNDHORUS, şarkılarınızı dijital müzik platformları ve YouTube'a dağıtır, gelirlerinizi toplayarak direkt olarak size öder. Bu sayede hiç bir yapımcı ve müzik şirketine ihtiyaç duymadan şarkılarınızı dünyaya dinletebilir, gelirlerinizi kendiniz tahsil edebilirsiniz.

Bağımsız Müzik Platformu

SOUNDHORUS şarkılarınızı iTunes, Spotify, Apple Muzik, YouTube, TikTok, Shazam, Instagram, Vevo, Amazon, Google Play Music, Facebook, Muud, Tidal, Napster, Fizy, Deezer, Simfy Africa, Medianet, 7Digital, Slacker Radio gibi dünya çapında 150 den fazla yerli ve yabancı dijital müzik platformunda yayınlar, gelirlerinizi toplayarak aylık periyodlar halinde size ulaştırır.

Bağımsız Müzik Platformu
MÜZİĞİNİZDEN PARA KAZANIN

SOUNDHORUS şarkılarınızı iTunes, Spotify, Apple Muzik, YouTube, TikTok, Shazam, Instagram, Vevo, Amazon, Google Play Music, Facebook, Muud, Tidal, Napster, Fizy, Deezer, Simfy Africa, Medianet, 7Digital, Slacker Radio gibi dünya çapında 150 den fazla yerli ve yabancı dijital müzik platformunda yayınlar, gelirlerinizi toplayarak aylık periyodlar halinde size ulaştırır.

SOUNDHORUS, dijital müzik platformları ve YouTube üzerinde oluşan gelirlerinizi direkt olarak size öder. Böylece şarkılarınızı hiç bir yapımcı veya müzik şirketine ihtiyaç duymadan kendi markanız altında yayınlamış olursunuz.

Üstelik tüm üyelik türlerinde bir kez ödeme yaparsınız. Aylık veya yıllık olarak tekrarlanan başka bir abonelik ücreti ödemeniz gerekmez.

Siz de 199 TL'den başlayan fiyatlarla müziğinizi dijital müzik platformlarında yayınlamak ve müziğinizden para kazanmak istiyorsanız hemen kayıt olun.

Kayıt Ol

DAĞITIM YAPTIĞIMIZ BAZI PLATFORMLAR

iTunes & Apple Music
Apple' ın indirme ve dinleme servisi, türünün ilk örneği ve ülkemize gelen ilk yabancı platform.

Spotify
140 milyondan fazla aktif kullanıcısı ve 90 milyon premium kullancısı olan platform.

Fizy
Turkcell Fizy, Türkiye merkezli bir müzik portal servisidir. fizy'de sevdiğin şarkıları ister dinle, ister indir, ister listeni yap, istersen de sevdiklerinle paylaş.

Muud
Mobil telefonların yanı sıra bilgisayarlarda da müzik dinleme imkanı sunan Muud, milyonlarca yerli ve yabancı müzikle geniş bir kütüphane sunuyor.

Deezer
Diğer streaming müzik servislerden daha fazla ülkede mevcut olan Deezer, müziğinizi 20 milyon kullanıcıya sunuyor.

Google Play Music
Dijital indirmenin yanı sıra streaming imkanı da sunmasıyla, dünyanın en popüler hizmetlerinden biri olan Google Play Music, ayda 1 milyardan fazla aktif kullanıcıya ulaşıyor.

Tidal
Tidal, dinleyicilerine akılda kalıcı, yüksek kaliteli ses seçkisi sunuyor.

YouTube Music
YouTube Music, YouTube'daki bir milyardan fazla kullanıcının önünde müziklerinizi servis eder. YouTube Music, şarkılarınızı kapak resmiyle eşleştirir ve bu Resimli Müzik Videoları YouTube'da yayınlandığında para kazanırsınız.

Amazon Music
Amazon .com tarafından işletilen bir müzik akışı platformu ve online müzik mağazası

Instagram & Facebook
Meta Inc. veya eski ismiyle Facebook Inc., Menlo Park, Kaliforniya merkezli bir Amerikan sosyal medya ve medya holdingi tarafından yönetilen dünyanın en büyük iki sosyal medya platformudur.

Vevo
Vevo, internet üzerinden yayın yapan bir video klip portalıdır.

Napster
Napster (eskiden Rhapsody), dünya çapında 42 milyondan fazla şarkı ve üç milyondan fazla aboneye ödeme yapan bir kataloğa sahiptir. Napster ayrıca iHeartRadio All Access'e interaktif yayın hizmeti sunmak için iHeartRadio ile ortaktır.

Simfy Africa
Simfy Africa, 16 milyondan fazla şarkıya erişmelerini sağlıyor. Kullanıcılar müzik dinleyebilir, çalma listeleri oluşturabilir ve sosyal ağlar üzerinden paylaşımda bulunabilir.

Medianet
MediaNet, MOG gibi hizmetlerini destekler.

Shazam
Shazam bulduğunuz müziği keşfetmenizi, satın almanızı, dinlemenizi ve paylaşmanızı sağlar.

7Digital
Müzikseverler tarafından üretilen 7digital, düzinelerce mobil ve masaüstü müzik servisinin omurgası olan, kullanımı kolay bir deneyim sunuyor.

Slacker Radio
Slacker Radio, hayranlarınızın müziğinizi 300'den fazla radyo istasyonu aracılığıyla keşfetmesini, paylaşmasını ve satın almasını sağlar.

Akazoo
Akazoo 15 milyondan fazla parçadan oluşan kütüphanesiyle, isteğe bağlı bir sosyal akış ve müzik indirme servisidir. Akazoo, Facebook ile tam olarak entegre edilmiştir. Bu sayede dinleyiciler sosyal etkinlik akışlarıyla arkadaşlarının gerçek zamanlı olarak dinlediklerini görebilir.

Anghami
Orta Doğu ve Kuzey Afrika'da bir numaralı indirme ve streaming müzik servisidir.

TargetMusic
TargetMusic, Hollanda, Belçika ve Lüksemburg'daki müzik platformlarının önde gelen dijital müzik sağlayıcısıdır. Müziğinizi yerel radyo istasyonları dahil olmak üzere, çeşitli web sitelerinde bulunan müzik platformları aracılığıyla dinleme olanağı sağlar.

ZVOOQ
Zvooq, dijital streaming’in patladığı Rusya ve BDT'nin, önde gelen streaming servisidir.

Saavn
Ödüllü mobil özellikleri ile Hindistan'ın bir numaralı dijital müzik servisidir.

DTAG (MusicLoad)
Musicload, dünyanın dört bir yanından elle seçilmiş müzik, şarkı indirmeleri ve konser görüntüleri sunmaktadır.

Pandora
Pandora, dünyanın en güçlü müzik keşif platformlarından biridir.

Digitally Imported
Digitally Imported (DI), yalnızca elektronik müziğe adanmış 92 akıştan oluşan internet radyo yayıncısıdır.

AWA
Cyber Agent ve Avex Digital arasında ortak bir yatırımla kurulan AWA Corporation tarafından sağlanan bir müzik dağıtım hizmetidir.

Fat Drop
Dünyanın en iyi DJ'leri, plak şirketleri ve PR şirketleri tarafından kullanılır.

Gogoyoko
Sanatçıların doğrudan hayranlarına satış yapabilecekleri, çevrimiçi müzik mağazasıdır.

Beatport
Beatport, LiveStyle'ın sahip olduğu, Amerikan elektronik müzik odaklı bir online müzik mağazasıdır.

eMusic
Abonelikle çalışan çevrimiçi müzik ve sesli kitap deposudur.

VidZone
Londra merkezli şirket VidZone, Digital Media ve Sony Computer tarafından işletilen dünyanın en büyük çevrimiçi müzik videosu VOD servislerinden biridir.

Wasabeat
Kulüp müziğinde uzmanlaşmış bir Japon ücretli müzik dağıtım servisidir.

Starzik
Fransa’da popüler olan indirme platformudur.

Omnifone
Bulut tabanlı, müzik hizmetlerinden bağımsız bir sağlayıcı olan İngiltere merkezli bir şirkettir.

Qobuz
Fransız streaming ve indirme servisidir.

simfy
Almanya, Avusturya ve İsviçre'de bulunan bir müzik aboneliği hizmetidir.

Trackitdown Ltd.
Yüksek kaliteli mp3 ve wav formatları ile dans katagorisindeki müzikleri indirme mağazası.

Presto Classical
Dünya çapında online satın almak için; klasik müzik CD'leri, opera CD'leri, SACD'ler ve DVD'ler sunmaktadır.

Bloom.fm
22 milyon parçaya sahip kütüphanesiyle, yüzlerce ücretsiz yayın yapan radyo istasyonu imkanı sunar.

blinkbox
İngiltere’de yayınlanmak üzere, 12 milyondan fazla parçanın bulunduğu, ücretsiz, reklam destekli, müzik yayını hizmetidir.

MixRadio
Line Corporation'ın sahip olduğu bir çevrimiçi müzik yayını hizmetidir. Hizmet ilk olarak 2011 yılında Nokia tarafından, Windows için Nokia Müzik olarak tanıtılmıştır.

Djshop.de
Plak ve mp3 indirme platformudur.

Groove Music
Microsoft tarafından geliştirilen, abonelik yoluyla müzik akışı sunan ya da Windows üzerinden satın alım yapılan streaming hizmetidir.

Last.fm
Last.fm, 2002 yılında Londra'da kurulan bir internet radyosu ve kardeş proje Audioscrobbler ile Ağustos 2005'te birleşmiş bir müzik önerme sistemidir.

Yardım