Haberler:

Şarkılarınızı SOUNDHORUS ile tüm dijital müzik platformlarına dağıtabilirsiniz.

SOUNDHORUS şarkılarınızı iTunes, Spotify, Fizy vb. 200 e yakın dijital müzik platformu ve Youtube’a dağıtır, gelirlerinizi toplar ve aylık olarak size öder. Size yeni şarkılar üretmek için daha çok zaman kalır.

Şarkılarınızın haklarını SOUNDHORUS ile koruma altına alarak dijital müzik platformları ve YouTube üzerindeki tüm gelirlerinizi tek adreste toplayabilir, gelirlerinizi aylık olarak SOUNDHORUS üzerinden tahsil edebilirsiniz.

SOUNDHORUS müziğinizi iTunes, Spotify, Apple Muzik, YouTube, Shazam, Vevo, Amazon, Google Play Music, Muud, Tidal, Napster, Fizy, Deezer, Simfy Africa, Medianet, 7Digital, Slacker Radio gibi dünya çapında pek çok dijital müzik platformunda yayınlar, gelirlerinizi toplayarak size ulaştırır.

Şarkılarınızı SOUNDHORUS ile tüm dijital müzik platformlarına dağıtın, müziğinizden para kazanın.

SOUNDHORUS bağımsız müzik platformu... Şarkılarınızı SOUNDHORUS ile tüm dijital müzik platformlarına dağıtın, müziğinizden para kazanın.

Siz de müziğinizi dijital müzik platformları üzerinden dünyaya dinletmek ve müziğinizden para kazanmak istiyorsanız hemen üye olun...

SOUNDHORUS, şarkılarınızı dijital müzik platformları ve YouTube'a dağıtır, gelirlerinizi toplayarak direkt olarak size öder. Bu sayede hiç bir yapımcı ve müzik şirketine ihtiyaç duymadan şarkılarınızı dünyaya dinletebilir, gelirlerinizi kendiniz tahsil edebilirsiniz.

YouTube'dan Yeni Özellik

Kısa video uygulamaları arasında en son trend YouTube’tan geldi. YouTube, içerik oluşturucuların videolarındaki yorumlara yeni bir Short ile yanıt vermelerini sağlayan bir özellik sundu.

YouTube'dan Yeni Özellik

Sosyal medya platformları ardı ardına yeni özellikler tanıtıyorlar ve biri bir diğerini takip ediyor. Şimdi YouTube TikTok benzeri “Video ile Yanıtla” özelliğini kullanıma sunuyor.

Kısa video uygulamaları arasında en son trend YouTube’tan geldi. YouTube, içerik oluşturucuların videolarındaki yorumlara yeni bir Short ile yanıt vermelerini sağlayan bir özellik sundu.

Şirket, “Kitlenizin sorularını Short’unuzda yanıtlayarak, içerik isteklerini alarak, videolarınızdaki yorumlara tepki vererek ve aklınıza ne gelirse gelsin bu yeni özellik aracılığıyla bağlantı kurmaya davet edin” dedi.

Bu özellik, yakında Android desteği ile iOS’taki tüm içerik oluşturucular için kullanıma sunuluyor. Şirket ayrıca, bir içerik oluşturucunun yorumlarını bir kısa filmde yayınlayıp yayınlamadığını hayranlarına bildirmek için bir özelliği test ediyor.

YouTube’un yeni “videoyla yanıtla” özelliğinden yararlanmak için öncelikle iOS’ta içerik oluşturucu olunması gerekiyor. Oluşturulan bir videoya veya Short’a giderek, yorum bölümü açılıyor. Yanıtlanması istenen yorum için “Yanıtla”ya dokunduktan sonra “Kısa Oluştur” düğmesi görülüyor.

Kaynak: Müzik Analiz

SOUNDHORUS
Yönetici

Yaratıcılık denince ilk akla gelenlerden biridir reklam sektörü. Yine de bünyesinde bol bol klişe barındırır: Renksiz mutfaktaki kadın dağ gibi bulaşıkla didişirken renkli mutfaktaki kadının gülümseyerek işi bitirmesi...

Yardım