Haberler:

Şarkılarınızı SOUNDHORUS ile tüm dijital müzik platformlarına dağıtabilirsiniz.

SOUNDHORUS şarkılarınızı iTunes, Spotify, Fizy vb. 200 e yakın dijital müzik platformu ve Youtube’a dağıtır, gelirlerinizi toplar ve aylık olarak size öder. Size yeni şarkılar üretmek için daha çok zaman kalır.

Şarkılarınızın haklarını SOUNDHORUS ile koruma altına alarak dijital müzik platformları ve YouTube üzerindeki tüm gelirlerinizi tek adreste toplayabilir, gelirlerinizi aylık olarak SOUNDHORUS üzerinden tahsil edebilirsiniz.

SOUNDHORUS müziğinizi iTunes, Spotify, Apple Muzik, YouTube, Shazam, Vevo, Amazon, Google Play Music, Muud, Tidal, Napster, Fizy, Deezer, Simfy Africa, Medianet, 7Digital, Slacker Radio gibi dünya çapında pek çok dijital müzik platformunda yayınlar, gelirlerinizi toplayarak size ulaştırır.

Şarkılarınızı SOUNDHORUS ile tüm dijital müzik platformlarına dağıtın, müziğinizden para kazanın.

SOUNDHORUS bağımsız müzik platformu... Şarkılarınızı SOUNDHORUS ile tüm dijital müzik platformlarına dağıtın, müziğinizden para kazanın.

Siz de müziğinizi dijital müzik platformları üzerinden dünyaya dinletmek ve müziğinizden para kazanmak istiyorsanız hemen üye olun...

SOUNDHORUS, şarkılarınızı dijital müzik platformları ve YouTube'a dağıtır, gelirlerinizi toplayarak direkt olarak size öder. Bu sayede hiç bir yapımcı ve müzik şirketine ihtiyaç duymadan şarkılarınızı dünyaya dinletebilir, gelirlerinizi kendiniz tahsil edebilirsiniz.

Müzikte Yeni Yapay Zeka

MBW tarafından duyurulan bir habere göre müzik dünyasına yeni bir YZ uygulaması geliyor. The Sandbox oyun metaverse’sinin ana şirketi Animoca Brands tarafından satın alındıktan beş ay sonra, müzik metaverse oyun platformu Pixelynx yeni yapay zeka projesini açıkladı.

Müzikte Yeni Yapay Zeka

MBW tarafından duyurulan bir habere göre müzik dünyasına yeni bir YZ uygulaması geliyor. The Sandbox oyun metaverse’sinin ana şirketi Animoca Brands tarafından satın alındıktan beş ay sonra, müzik metaverse oyun platformu Pixelynx yeni yapay zeka projesini açıkladı.

Animoca Brands, Twitter’da yaptığı duyuruda, KORUS adlı projenin, yaratıcıların tercihlerine göre gelişerek ve uyarlanarak müziğin yaratılma biçiminde “devrim yaratacak” “müzikal YZ yoldaşları” olarak tanımlandığını söyledi.

Pixelynx’e göre, “KORUS, seçimlerinize göre gelişip uyum sağlayarak, yaratıcılığı serbest bırakarak ve yaratıcıların eğlenceli ve kolay bir arayüzle müzikten para kazanmalarını sağlayarak müzik yaratma alanında devrim yaratacak.”

Pixelynx, deadmau5’in markası olan mau5trap ile işbirliği yaptı; KORUS’u piyasaya süren ise Pioneer DJ ve Beatport.

Beatport için ortaklık, şirketin kısa bir süre önce, kendin yap sanatçıların erişimini DJ’lere ve dans müziği yapımcılarına genişletmek için, Believe’in sahibi olduğu DIY müzik dağıtım şirketi TuneCore ile yeni bir anlaşma yapmasıyla başladı.

KORUS projesi ile, sanatçılara ve içerik oluşturuculara, resmi lisanslı fikri mülkiyet ürünlerini kullanırken, mau5trap dahil olmak üzere küresel bir sanatçı ve plak şirketi ağından müzik çalma, yaratma ve remiksleme yeteneği sağlanacağı söyleniyor.

Oyuncular, KORUS’u Pixelynx’in mobil oyun platformu Elynxir’e entegre ederek müzik keşfedebilir, toplayabilir ve ticaretini yapabilir veya kendi KORUS yoldaşlarını eğitebilir.

Şirkete göre “yoldaşlar”, sanatçının seçimlerine göre gelişecek ve uyum sağlayacak.

KORUS projesinin lansmanı, AI tarafından üretilen müzikle ilgili süregelen tartışmanın ortasında gerçekleşiyor.

Grimes kısa süre önce Elf.tech adlı beta sürümünde bir yapay zeka projesi başlattı ve kullanıcıları telif ücretlerinden %50 pay karşılığında kendi sesini kullanarak şarkılar oluşturmaya davet etti.

Ne varki Universal gibi bir dev bunun tersini düşünüyor ve yapay zeka tarafından oluşturulan içerikler nedeniyle ortaya çıkan “arz fazlalığına” vurgu yapıyor.

Kaynak: Müzik Analiz

SOUNDHORUS
Yönetici

Yaratıcılık denince ilk akla gelenlerden biridir reklam sektörü. Yine de bünyesinde bol bol klişe barındırır: Renksiz mutfaktaki kadın dağ gibi bulaşıkla didişirken renkli mutfaktaki kadının gülümseyerek işi bitirmesi...

Yardım