Haberler:

Şarkılarınızı SOUNDHORUS ile tüm dijital müzik platformlarına dağıtabilirsiniz.

SOUNDHORUS şarkılarınızı iTunes, Spotify, Fizy vb. 200 e yakın dijital müzik platformu ve Youtube’a dağıtır, gelirlerinizi toplar ve aylık olarak size öder. Size yeni şarkılar üretmek için daha çok zaman kalır.

Şarkılarınızın haklarını SOUNDHORUS ile koruma altına alarak dijital müzik platformları ve YouTube üzerindeki tüm gelirlerinizi tek adreste toplayabilir, gelirlerinizi aylık olarak SOUNDHORUS üzerinden tahsil edebilirsiniz.

SOUNDHORUS müziğinizi iTunes, Spotify, Apple Muzik, YouTube, Shazam, Vevo, Amazon, Google Play Music, Muud, Tidal, Napster, Fizy, Deezer, Simfy Africa, Medianet, 7Digital, Slacker Radio gibi dünya çapında pek çok dijital müzik platformunda yayınlar, gelirlerinizi toplayarak size ulaştırır.

Şarkılarınızı SOUNDHORUS ile tüm dijital müzik platformlarına dağıtın, müziğinizden para kazanın.

SOUNDHORUS bağımsız müzik platformu... Şarkılarınızı SOUNDHORUS ile tüm dijital müzik platformlarına dağıtın, müziğinizden para kazanın.

Siz de müziğinizi dijital müzik platformları üzerinden dünyaya dinletmek ve müziğinizden para kazanmak istiyorsanız hemen üye olun...

SOUNDHORUS, şarkılarınızı dijital müzik platformları ve YouTube'a dağıtır, gelirlerinizi toplayarak direkt olarak size öder. Bu sayede hiç bir yapımcı ve müzik şirketine ihtiyaç duymadan şarkılarınızı dünyaya dinletebilir, gelirlerinizi kendiniz tahsil edebilirsiniz.

Master Card’dan Teşvik

Kredi kartlarıyla bilinen Master Card genç sanatçılara yönelik bir “kuluçka” programı başlatıyor.

Master Card’dan Teşvik

Kredi kartlarıyla bilinen Master Card genç sanatçılara yönelik bir “kuluçka” programı başlatıyor.

CES Fuarı kapsamında yapılan sunum ile tanıtılan program Polygon ile işbirliği içinde gerçekleştirilecek. Polygon, web2 ve web3 alanında yaptığı çalışmalar ile tanınıyor. Müşterileri arasında Prada ve Adidas gibi büyük markalar bulunuyor.

Program 2023 yılı bahar aylarında başlatılacak ve beş yeni müzisyene web3 dünyası, hayran kazanma, NFT oluşturma gibi konularda destek sağlanacak.

MasterCard Artist Accelerator isimli programa sadece sanatçılar değil hayranlarda katılabilecek. Program hakkında sürekli bilgi alabilmek için MasterCard sitesinden kayıt yaptırmak gerekiyor.

Kayıt işlemleri ve daha fazla bilgi için tıklayınız.

SOUNDHORUS
Yönetici

Yaratıcılık denince ilk akla gelenlerden biridir reklam sektörü. Yine de bünyesinde bol bol klişe barındırır: Renksiz mutfaktaki kadın dağ gibi bulaşıkla didişirken renkli mutfaktaki kadının gülümseyerek işi bitirmesi...

Yardım