Haberler:

SOUNDHORUS - Dijital Müzik Dağıtımı - Şarkılarınızı SOUNDHORUS ile tüm dijital müzik platformlarına dağıtın, müziğinizden para kazanın.

Türkçe sözlü pop müziğin sevilen ismi Bora Duran'ın "ÜÇ GÜNLÜK" adlı yeni single çalışması tüm dijital müzik platformları ve Bora Duran YouTube kanalında yayında...

Anadolu Rock ve Yeşilçam film müziklerinin efsane ismi Cahit Berkay'ın Büyük Gözaltı ve Yücel’in Çiçekleri albümleri tüm dijital müzik platformları ve YouTube'da yayında...

Şarkılarınızı SOUNDHORUS ile tüm dijital müzik platformlarına dağıtın, müziğinizden para kazanın.

Barabar Sahne dizisi Söz Müzik Sinema Yapım YouTube kanalında yayında...

Sanatçımız FERİDUN DÜZAĞAÇ'ın YouTube kanalı 100.000 aboneye ulaşarak gümüş plaketini aldı.

Anadolu Rock Müziğin yaşayan en önemli gruplarından Moğollar'ın tüm dijital hakları Soundhorus tarafından korunmaktadır.

SOUNDHORUS bağımsız müzik platformu... Şarkılarınızı SOUNDHORUS ile tüm dijital müzik platformlarına dağıtın, müziğinizden para kazanın.

Radansa X Kezzo'nun - Siyah Poşetlerle Dik Yokuşlar adlı single çalışması tüm dijital müzik platformları ve YouTube'da yayında...

Söz Müzik Sinema Yapım YouTube kanalı 110.000 aboneye ulaştı...

Master Card’dan Genç Sanatçıları Teşvik Programı

Kredi kartlarıyla bilinen Master Card genç sanatçılara yönelik bir “kuluçka” programı başlatıyor.

Master Card’dan Genç Sanatçıları Teşvik Programı
18 Haziran 2021

Kredi kartlarıyla bilinen Master Card genç sanatçılara yönelik bir “kuluçka” programı başlatıyor.

CES Fuarı kapsamında yapılan sunum ile tanıtılan program Polygon ile işbirliği içinde gerçekleştirilecek. Polygon, web2 ve web3 alanında yaptığı çalışmalar ile tanınıyor. Müşterileri arasında Prada ve Adidas gibi büyük markalar bulunuyor.

Program 2023 yılı bahar aylarında başlatılacak ve beş yeni müzisyene web3 dünyası, hayran kazanma, NFT oluşturma gibi konularda destek sağlanacak.

MasterCard Artist Accelerator isimli programa sadece sanatçılar değil hayranlarda katılabilecek. Program hakkında sürekli bilgi alabilmek için MasterCard sitesinden kayıt yaptırmak gerekiyor.

Kayıt işlemleri ve daha fazla bilgi için tıklayınız.

Son Yazılar
Sound Horus
Yönetici

Yaratıcılık denince ilk akla gelenlerden biridir reklam sektörü. Yine de bünyesinde bol bol klişe barındırır: Renksiz mutfaktaki kadın dağ gibi bulaşıkla didişirken renkli mutfaktaki kadının gülümseyerek işi bitirmesi...

Yardım